Відгуки наших клієнтів

Наші клієнти

Нещодавно купив машину через фірму АвтодилЮА. Друг брав собі через них і мені порадив. Що я хочу сказати, дуже приємно, що для людей сервіс і увага до клієнта на першому місці! Хлопці просто молодці, допомогли і з вибором, і з замовленням деталей, бо у машини був битий бампер і бічні двері. Мені відразу замовили деталі, все оформили. Швидко і надійно! Правда деталі приїхали швидше, ніж машина, але це виявилося на краще, не довелося чекати, машину забрали і відразу відвезли на заміну заліза. З ремонтом теж звернувся до АвтодилерЮА, щоб не шукати і по місце все зробити. Не прогадав, швидко і якісно все зробили! Дякуємо!

Покупець

Всім привіт! Хочу і я висловити подяку в допомозі з вибором і покупкою авто, так і в цілому компанії АвтоділерЮА! Давно мріяла оновити авто, доглядала велику і надійну машину. Зайшла на сайт, подивилася ... спочатку звичайно скептично поставилася, все-таки не «помацаєш» при покупці, а я любитель бачити особисто, що беру. Але ціна привернула увагу, в Україні ціни реально вище, та й немає гарантії, що не "кинуть". Поспілкувалася з персоналом компанії і в цілому таки зважилася! Мені привезли Мітсубісі 2019 року, під заміну бампера, крила і капота, вийшло з розмитненням і всіма витратами 16500 тисяч, хоча у нас така ж коштувала не менше 26000 тисяч на тому ж Авторіа. Нереально задоволена покупкою! Спасибі величезне всієї компанії і співробітникам за їхню працю!

Покупець

Добридень! Давно хотів залишити відгук і все ніяк руки не доходили написати. Минулого місяця я став щасливим володарем Фольцваген Тюарег. Звернувся в компанію АвтодилерЮА, просто доглядав нове авто, прицінювався. Хлопці показали різні варіанти, прорахували, порівняли з цінами в Україні. І я зважився замовити вподобане авто. Порівнявши ціни, я дійсно був здивований, але моя машина 2012 роки мені обійшлася з розмитненням і всіма нюансами в 17600 $ за все, у Україні її вартість 25000 $. Авто приїхало в термін, без пошкоджень, все класно! Купівлею задоволений, машина вогонь, всім раджу!

Покупець

Замовляв машину через АвтодилерЮА. Знайшов сійте пару варіантів, мені їх прорахували, вибрали оптимальний. Був приємно здивований, ціна, авто, сервіс, все швидко і без нюансів. Машина приїхала в термін в порт в Одесі, мені пригнали в Запоріжжя грубо кажучи під двері! Не потрібно їхати, витрачати час, забирати все чітко, заплатив, почекав, отримав. Машини відмінна, вибір великий. Хлопцям спасибі!

Покупець

Брав в липні Шевролет Вольт. Давно хотів саме цю машину, тому що з нашим бензином, ніяких грошей не вистачить. На просторах інтернету такі машини в районі 13-14 тис. дол. Але ціна кусалася, коли розумієш, що є варіант купити бажане і дешевше. В інст знайшов сторінку АвтодилерЮА, там непогана добірка з цінами. Набрав, поспілкувалися, підібрали мені кілька варіантів, з аукціону забрали за 5100, а по приїзду з розмитненням вона мені вийшла 10600! Відмінна машина, як і хотів! Я вважаю прекрасна можливість придбати бажане авто, та ще й реально дешевше!

Покупець

Залишити відгук

Please type your full name.
Please type your full name.
Неверный ввод
Неверный ввод

Відгуки на YouTube каналі